Bicí

Bicí lekce jsou na naší škole určeny jak pro začátečníky, tak pro pokročilé hráče. Jelikož je o tento nástroj vysoký zájem, přijímáme žáky na základě přijímacích zkoušek od osmi let věku. Po individuální konzultaci je však možné přijmout i žáky mladší.


Ke každému žákovi přistupujeme individuálně na základě jeho vlastních hudebních preferencí a zároveň se jej snažíme komplexně vést k ovládnutí bubenického umu. 

MgA. Antonín Jína, DiS.

se narodil 4.8.1993 v Jilemnici a je multižánrovým zpívajícím bubeníkem. Roku 2017 absolvoval obor hra na bicí nástroje na Konzervatoři Jaroslava Ježka a roku 2023 dokončil magisterské studium na pražské HAMU, obor jazzová hudba. Je aktivním členem několika kapel (Gerald Clark & His Champions, Pocta Zuzaně Navarové, Funk Corporation, Gorale, Táboranka) a spolupracoval s celou řadou významných umělců české hudební scény – s Marií Rottrovou, Terezou Kerndlovou, Václavem Hybšem, Lubošem Andrštem, Charliem Slavíkem, Janem Kořínkem, Ondřejem Kabrnou, Ericem Stanglinem a s mnoha dalšími. Na naší škole učí hru na bicí soupravu. 

 

tonda.jina@gmail.com

Přejít nahoru