Malíři světa

Ve středu 6.května proběhla ve vstupní hale bývalé spořitelny slavnostní vernisáž “ MALÍŘI SVĚTA“. Své práce představili žáci oboru výtvarná tvorba MgA. Hany Pýchové. Hudební úvod zajistili žáci hudebního oboru se svými učiteli. Děkujeme všem návštěvníkům akce za hojnou účast, která vždy povzbudí a potěší naše mladé umělce.  

Přejít nahoru