Děkujeme vám všem, kdo jste se přišli podívat na absolventský koncert. Kdo koncert nestihl, může se aspoň pokochat krásnými fotografiemi od pana Pavla Pekárka:



































































Děkujeme vám všem, kdo jste se přišli podívat na absolventský koncert. Kdo koncert nestihl, může se aspoň pokochat krásnými fotografiemi od pana Pavla Pekárka:


































































